Victoria (antaresna) wrote,
Victoria
antaresna

 • Mood:
 • Music:

Погашение и снятие брака.

В голову периодически приходит мысль и требует её записать.

Если бы для семьи и брака использовали принципы из Криминального и Криминального процессуального кодексов.
К примеру, по снятию и погашению.

[Как бы это могло выглядеть?]1. Судимість Шлюб має строковий характер. Закон визначає, коли вона він виникає (з дня набрання законної сили обвинувальним вироком його реєстрації), та встановлює підстави й припинення. Такими підставами є погашення судимості шлюбу та її його зняття (розлучення). Як погашення, так і зняття судимості шлюбу (розлучення) пов'язані зі спливом певних термінів, протягом яких особа повинна перетерпіти негативні наслідки та своєю поведінкою довести остаточне виправлення.

2. ... Особа, судимість шлюб якої погашенао або знятао (розірвано), вважається такою, яка раніше злочину не вчиняла шлюб не укладала, покарання не відбувала в шлюбі не перебувала. Вона не зобов'язана будь-де вказувати про вчинення укладення нею в минулому злочину шлюбу та призначення за нього покарання перебування в ньому, не повинна відчувати жодних негативних наслідків колишньоїго судимості шлюбу. Врахування погашеної чи знятоїго судимості шлюбу (розлучення) при вирішенні будь-яких питань, у т.ч. і при характеристиці особи, суперечить самій суті інституту припинення судимості шлюбу і є неприпустимим.

3. При погашенні судимості шлюбу особа втрачає статус судимого такого, що перебував у шлюбі, без будь-яких своїх додаткових зусиль, без прийняття спеціального рішення з цього приводу державним органом, автоматично.

4. Для того щоб судимість шлюб був погашеним, необхідним є дотримання встановлених в КК умов, які диференційовані з урахуванням ступеня тяжкості вчиненого злочину складності стосунків тощо. Однак неодмінно вимагається, щоб з моменту набуття чинності обвинувальним вироком шлюбу пройшов певний строк.

Умовами погашення судимості шлюбу є:
1) відбування особою основного і додаткового покарання періода співмешкання та зареєстрованого шлюбу;

2) сплив строку погашення судимості шлюбу. Такий строк становить від одного до восьми років і залежить від виду покарання шлюбу, його тривалості, ступеня тяжкості злочину складності стосунків, за який засуджено особу які призвели до розірвання шлюбу;

3) не вчинення укладення особою протягом цього строку нового злочину шлюбу.


Сроком для погашения брака может стать срок равный пребыванию в этом браке. 7 лет прожили, через 7 лет брак считается погашенным. Если 3 - то через 3.
Если условия брака были признаны невыносимыми, возможно сокращение срока погашения.

И всё. "Не было ничего, не-бы-ло-о". Не 2 развода, а "ни разу не замужем".

Правовые условия родительства сюда не цепляем, идут отдельными статьями. При неуплате алиментов - расстрельными%)
Tags: Подумалось
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments